Історична Косівщина: унікальні світлини та поштівки

Косівська міська рада

Косівщина – одне з найпривабливіших місць Гуцульщини. Це край багатих територій і лугів, https://theoldroman.com/community/profile/lorenabidwill9 високих гір а також швидкі потоки, свіже повітря, а також чиста вода. Необхідно констатувати, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цієї місцевості, її краса, а також багаті тварини та рослини, унікальна скарбниця природних екологічних угруповань з її незвичайними, реліктовими рослинами та видами тварин, яких немає в Україні, а також її індивідуальними особливостями, звичаями та ремесла постійно приваблюють численних туристів не тільки з нашої власної країни, а й з багатьох інших країн.

Косівський район — ВікіпедіяКосів — Вікіпедія

Загальна площа території становить 968 квадратних кілометрів (6,5% території області). Населення становить 88268 особин, що становить 6,4% від загальної кількість жителів нашої області Столичне населення складає 14552 (16,5%), а також сільське 73716 (83,5%). Район розташовано на передгір’ї та Https://Www.Chirurgie-Obesite-Niort.Fr/Community/Profile/Alizachamberlai/спуски Карпат.

Місто 1 Тип громади Міста 2 Усі населені пункти 45 Обласні обласні ради 1 Мікрорайон Міські ради 1 Мікрорайон Сільські ради 39 60% переговорів району мають статус гірського. Результати роботи місцевого агрокомплексу за останні роки підтверджують досягнення економіки області.

Отже, протягом 2010 року її було збільшено до 16% порівняно з 2009 роком. Накопичено. Зростають також фінансові фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо порівнювати з 2009 роком). Рівень заробітної плати теж зростає. Середня заробітна плата середньостатистичного (офісного) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

На 01.01.2011 року в Косівській області зареєстровано 5154 ФОП та 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Реєстраційна палата та bizybookstore. com База відпочинку сприяє створенню бажаних умов для зростання сервісу, спрощення державної реєстрації, а також спрощення, а також прискорення дозвільної процедури в обласній адміністрації.

Продукція експорту складається з деревини та дерев’яних виробів, широкого асортименту промислових виробів. Імпортні речі складаються з транспортних засобів, гірських та гіпсових виробів, полімерних матеріалів, сталі та сталевих виробів. Земля, яка може бути використана під сільськогосподарські роботи в районі, становить 39 600 га (або 44% площі області): peredom.com 30% оброблюваної землі, 63.

Косів — Маршрути

8% лісів. В основному мешканці сусідів – це ті, хто пов’язаний із сільськогосподарським виробництвом і працює на власних домашніх ранчо, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території області функціонують 7 центрів дозвілля та приватних будинків-інтернатів, 4 готелі, 1 розважальний центр для молоді, 4 пансіонати, 52 ферми.

Голиця і Кринчиста криничка МапаКосівГора Кичера (gps-трек) МапаКосів

Відбувається обмолот автобусів до фінансування (Косів-Київ). В області працюють 652 об’єкти роздрібного бізнесу, 141 предмети громадського харчування, 60 речей побутового обслуговування, 8 ринків. вид їх обслуговування, для сільської місцевості 15. Дом культури 49, https://Xuongtuonggo.vn 50 колекцій, 5 дитячих художніх коледжів (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути) в районі.

Освітні дані: в районі 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський академічний центр складається з, Https://Hashlin. Com/Forum/Profile/Andrewmor006722/ загалом у них навчається 1355 дітей дитячі садки); Косівський нічний заклад 546 учнів; 3 поштові заклади. Лікувальне рішення: Косівська ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РЗ 100 ліжок, Кутинський ЦРЛ 85 ліжок, Космацький оздоровчий центр 16 ліжок, Косівський туберкульоз

В області 641 лікарняні ліжка. Крім того, 10 медичних амбулаторій також використовують своє медичне рішення. У цій галузі працює 250 лікарів, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує професійно-технічний коледж:36, який зосереджується на підготовці кваліфікованих кадрів для національного економічного клімату: плодівників, arcadeaffinity. com монтувальники сільгосптехніки та приладів, трактористи, шофери, кухарі, майстри з плитки.

Докладніше. про

Карта Косівщина туристична – МапаКосів

https://thermodynamic-evolution. org/discussion/profile/renatodenehy037/

Сфера компетенції дизайну Дизайн костюмів, художня шкіра, макет меблів, а також дерев’яні елементи, графічний стиль. Експертиза прикладного та привабливого мистецтва Творчі вироби з дерева, https://agnews.begeton.com/%D0 %B1%D0%B5%D0%B7-%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B8/kosivska-rajonna-derzhavna-administracziya/ Художній метал, Художня кераміка, Творче ткацтво.