Начерк Колїївщини на підставі виданих і невиданих документів

Успішний кейс в туризмі міста Косів

Косівщина – одне з наймальовничіших місць Гуцульщини. Це край продуктивних районів, а також полів, високих гір, а також швидких струмків, свіжого повітря, а також чистої води. Слід зазначити, що ця земля багата на джерела мінеральної води. Особливість цього регіону, його привабливість, а також багата фауна, а також рослини, sovereignradio.org відмінна скарбниця повністю природні екологічні спільноти з його рідкісними, реліктовими рослинами та видами домашніх тварин, як ніде в Україні, а також індивідуальність людей, звичаї та ремесла постійно залучали численних відвідувачів не лише з нашої країни, а й з багатьох різноманітних. також інші країни.

Карта Косівського району МапаКосівДослідити «Музей сакрального мистецтва» в Косових AllTrails

Загальна площа області становить 968 кв. км (6,5% території області) Населення складає 88268 осіб, що становить 6,4% від загальної чисельності населення нашої області Столичне населення становить 14552 (16,5%), а також країни 73716 (83,5%). регіон розташовано на передгір’ях, а також у низинах Карпат.

Громада 1 Місто Села 2 Усі переговори 45 Мікрорайон Обласні ради 1 Околиці Міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% переговорів області мають статус гірського. Підсумки роботи обласного фермерського комплексу за поточні роки підтверджують досягнення економічної ситуації мікрорайону.

Так протягом 2010 року вона зросла до 16% порівняно з 2009 роком. Зростають і накопичені фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Середня заробітна плата стандартного (робочого) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

На 01.01.2011 р. в Косівській області було зареєстровано 5154 приватних осіб та 720 підприємств. Реєстраційна палата, а також База відпочинку сприяє розвитку позитивних проблем для розвитку бізнесу, спрощення державного зарахування, а також спрощення та Https://Www.Topcasinoranking.Com/Forum/Profile/Brycelesina3114/ прискорення процесу дозволу в регіональному управлінні.

Продукція експорту складається з лісоматеріалів та лісоматеріалів. дерев’яні вироби, широкий асортимент комерційних товарів. До складу імпорту входять способи транспортування, гірські та гіпсові вироби, полімерні вироби, метали, а також вироби зі сталі. Земля http://www.slightlynormal.club/community/profile/alfonsolong6637/, яку можна використовувати для сільськогосподарської діяльності в області становить 39 600 га (або 44% загальної площі області): 30% обробних земель, 63.

Косівська «народна майстерня» – Івано-Франківщина

8% лісів. Насамперед мешканці околиць – це ті, хто займається сільськогосподарським виробництвом і працює на власних будинкових ранчо, хоча в районі налічується 21 більше ранчо. На території області розташовано 7 центрів дозвілля, а також пансіонати, 4 готелі, 1 розважальний центр для дітей, 4 пансіонати, 52 ферми.

Художня різьба по дереву. Яворівська школа - Косів та Косівщина * інформаційний сайт Miércoles de ceniza, Cruz, ArteІсторична Косівщина: з’явилися унікальні світлини (фото) Вільні новини Івано-Франківська

There is a bus rout to the resources (Kosiv-Kyiv). 652 objects of the retail commerce, 141 things of the public wedding catering, 60 things of consumer services, 8 markets are working in the region. The consumer services supply 19 type of their solution, 15 for the country location. There are 49 culture centres, 50 libraries, 5 children art schools (Kosiv, Kuty, Rozhniv, deolisamachar.Com Yabluniv, Kosmach), 3 museums (Kosiv, Khimchyn, Kuty) in the region.

Освітня інформація: в області 55 середніх шкіл (там навчаються 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський навчальний центр, загалом у цих садочках навчається 1355 дітей); Косівський вечірній коледж 546 слухачів; 3 поштові організації. Лікувальна служба: Косівський ЦРЛ 360 ліжок, Яблунівський РЛЗ 100 ліжок, Кутинська лікарня 85 ліжок, Космацький медичний заклад 16 ліжок, Косівський туберкульоз

В області 641 лікарняне ліжко. Крім того, 10 клінічних диспансерів також надають своє клінічне рішення. У цьому районі працюють 250 лікарів, 762 медсестри. У Косівському районі знаходиться торгово-технологічний коледж:36, який орієнтований на підготовку кваліфікованих кадрів для загальнодержавної економіки: zukunftsdidaktik. де культиватори, монтувальники виведеної з ладу сільгосптехніки та приладів, трактористи, автомобілісти, кухарі, майстри з плитки.

докладніше про

Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати

Косів та Косівщина: https://camp.accountability.Camp/community/profile/chanagrace28941/ туристична карта району

https://packinsider. com/Community/profile/etsukotall67689/

Сфера компетенції Стиль костюма, gizmohint.in Художня натуральна шкіра, Розкладка меблів як а також вироби з деревини, графічний макет. Спеціалізація прикладного та привабливого мистецтва Витвори з дерева, художній метал, Http://Forum.Bobstore.Com. Ua/Profile/Charlineboettch/ Художня кераміка, Творче плетіння.